Live Ambulans - Özel Ambulans Hizmetleri

Live Ambulans, çok kapsamlı hasta nakil hizmetleri yelpazesi sunan özel bir ambulans hizmetidir. 2020 yılında kurulup ambulans filosunu sürekli olarak büyüterek, kapsamını Türkiye çapında ve uluslararası hasta transferlerini içerecek şekilde genişletmektedir. Taşıdığımız tüm hastalara mümkün olan en yüksek hasta bakımı standardını sunmayı taahhüt ediyoruz ve başarımızı ölçmek ve iyileştirilmesi gereken alanları belirlemek için düzenli hasta memnuniyeti anketleri yapıyoruz.

Tüm hastalarımıza yüksek kaliteli, kişiye özel bakım sağlayan profesyonel hizmetimizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin bizim hakkımızda ne söylediklerini görmek için lütfen yorumlar sayfamıza bakınız. Müşterilerimiz özel kişilerden ticari işletmelere ve sigorta endüstrisine kadar çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca hastanelere, sosyal hizmetlere hasta taşıma hizmetleri sunmaktayız ve yaşlı nakil ihtiyaçlarını karşılamak için çok sayıda bakım evi ile sözleşmelerimiz bulunmaktadır.

Tüm ambulanslarımız tam donanımlıdır ve en yüksek kalitede hasta bakımı sağlama tutkusu olan yüksek eğitimli ambulans ekipleri tarafından yönetilir. İster tıbbi bir randevunuz olsun, ister bir bakım evinden, hastaneden kabul ediliyor, taburcu ediliyor ya da ambulans gerektiren bir olayınız olsun, size yardımcı olabiliriz.

kurumsal özel ambulans

kurumsal hasta nakil hizmeti

Özel Ambulans Talepleriniz İçin Hemen Arayın

Adres:

Atalar mah. Ceylan sk. No: 5 Somon Apt. Kartal / İstanbul

E-mail:

info@liveambulans.com