Özel Ambulans Hizmetleri İstanbul

Özel Ambulans: Hasta Nakil Hizmetleri; İstanbul 'da hasta, yaşlı veya engelli bireylerin kısa ve uzun mesafe nakil ihtiyaçlarını karşılayan oldukça deneyimli bir özel ambulans firmasıdır. Gelen ekibimiz, tam profesyonel asistanlardan ve işinin en iyisi personellerden oluşmaktadır..

özel ambulans hizmetleri istanbul

Özel Ambulans Hizmetleri İstanbul

Özel Ambulans Hizmetleri İstanbul

Live Ambulans hasta nakil hizmetleri, sağlığınız için son model, konforlu, tam donanımlı, kaliteli ve güvenilir ambulans araçları ile siz değerli bireylere özel ambulans hizmeti vermektedir. Şirketimiz hasta nakil hizmeti için Sağlık bakanlığından onaylı ruhsata sahiptir.

Live özel ambulans firması olarak hastaların hastane randevusu, huzur evi ve bakım evi nakilleri gibi ihtiyaçlarını titiz bir şekilde karşılamaktayız.

Hasta Nakil Hizmeti

Hasta nakil hizmetleri’ nde 2020 yılından beri son teknolojilere ayak uydurarak en iyi hizmeti vermek için çabalamaktayız. Güler yüzlü, titiz ve alanında uzman ekibimiz; hasta, yaşlı veya engelli bireyleri mümkün olan en kısa sürede varacakları yere ulaştırmaya çalışır. Misyonumuz daima gelişerek ve geliştirerek en iyi hasta nakil  hizmetlerini sunmaktır.

Araçlarımız; yüksek donanıma sahip olarak hastanın ulaşım sırasında konfor ve güvenle taşınmasını amaçlamaktadır. Özel ambulans hizmeti konusunda tecrübeli doktor ve asistanlarla nakil işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Ambulans Kiralama

Ambulans kiralama hizmeti konusunda en iyi sağlık ekibi ve tıp teknisyenleri ile bize güvenebilirsiniz. Özel ambulans araçlarımızı; görev çerçevesinde hasta bakımı ve hastaneye nakil işlemini yapmaktadır. Özel Etkinlik ve Organizasyonlarınız da revir ve tıbbi müdahale için hazır ambulans bekletebilirz. Belirttiğiniz yer de belirlediğiniz saatlerde kiralama yaptığınız adette özel ambulans gelmektedir.

Özel Ambulans Fiyatları

Sağlıklı ve güvenli ulaşım için 24 yılı aşkın tecrübemizle uzmanlık çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Kurumsal bir firma olarak sağlıklı hizmet anlayışı ile özel ambulans sunumu yapmaktayız. Her hasta ulaşım işlemini memnuniyetle sağlayan özel ambulans ailemiz, hastane öncesi acil yardım sunmaktadır.

Sağlık hizmetini uygun fiyat çerçevesinde sunmaktayız. Özel ambulans fiyatları ise kilometre mesafesine göre belirlenmektedir. Fiyatlar hakkında başlangıç miktarını belirten Live Ambulans, telefonla irtibat kurduğunuzda tam bilgileri size verecektir.

Özel Ambulans: Hasta Nakil Hizmetleri

İstanbul

Yeni Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki
Özel Ambulans Hizmetleri İstanbul
Sonraki
Özel Ambulans Hizmetleri İstanbul